fbpx

Promocje na naprawę końcówek podczas epidemii, maseczki N95

Drodzy klienci,
Zamierzaliśmy wiosnę powitać nowym katalogiem instrumentów dentystycznych od Dental Savings Club, ale z wiadomych powodów, życie zweryfikowało nasze plany.
Chcąc wesprzeć Was, Drodzy Lekarze Dentyści, w tym specyficznym okresie już wkrótce będziemy w swojej ofercie posiadać maseczki N95 (planowana dostawa na początku kwietnia).
Zachęcamy również do wykorzystania okresu epidemii do przeglądu i naprawy końcówek stomatologicznych. Zawsze brakuje na to czasu, teraz jedyne czego mamy pod dostatkiem to czas.

Link do zestawienia porównującego maski: N95 (United States NIOSH-42CFR84),  FFP2 (Europe EN 149-2001) i KN95 (China GB2626-2006) → https://multimedia.3m.com/mws/media/1791500O/comparison-ffp2-kn95-n95-filtering-facepiece-respirator-classes-tb.pdf

Zapraszamy do wykorzystania tego specyficznego okresu do przeglądu swojego sprzętu. Warto wykorzystać  chwilowy przestój na odszukanie starych, nieużywanych czy zepsutych końcówek i ich naprawę.

Zachęcamy do przesyłania do nas sprzętu do naprawy. Oferujemy wydłużony termin płatności za usługę. Naprawiamy teraz a płatność może nastąpić w późniejszym umówionym terminie.

Przy okazji, chętnie udzielimy Państwu porady i wskazówik jak prawidłowo pielęgnować i smarować turbiny i kątnice.

Co nas wyróżnia?

  • Naprawiamy turbiny i kątnice wszystkich producentów. 
  • Produkujemy w Niemczech rotory klasy premium. 
  • Dajemy nawet do 12 miesięcy gwarancji serwisowej. 
  • Konkurencyjne ceny.
  • W okresie epidemii koronawirusa możliwość wydłużenia czasu płatności za naprawy.

Adres do wysyłki:

Adensys Polska, X-Store, al. Armii Ludowej 26,00-609 WarszawaUWAGA: W związku z epidemią koronawirusa prosimy o wysyłanie do naprawy wysterylizowanych końcówek zapakowanych w pakiety. Jeżeli końcówka trafi do nas bez pakietu, będzie podlegała 7 dniowej “kwarantannie”.
Informujemy również, że z uwagi na obecną sytuację jeżeli chodzi o przesyłki kurierskie, całkowity czas naprawy i dostarczenia końcówki do gabinetu może ulec wydłużeniu poza standardowe 48h.

Z góry przepraszamy za niedogodności. Robimy co w naszej mocy aby naprawione końcówki trafiały do Państwa jak najszybciej.