fbpx

Nasz serwis pozostaje otwarty i do dyspozycji.

Można do nas zgłaszać nagłe awarie końcówek oraz ewentualnie wykorzystać chwilowy przestój na serwis, przegląd i pielęgnację sprzętu.

Udzielamy porad telefonicznie, za pomocą video konferencji a także osobiście na terenie Warszawy i okolic ( oczywiście z zachowaniem obowiązujących zaleceń i zasad bezpieczeństwa).

Przyjmujemy końcówki do naprawy wysyłkowo. Na terenie Warszawy i okolic możemy je odebrać z umówionego miejsca po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów telefonicznie.

Zachęcamy do kontaktu. Przygotowaliśmy bezpłatne porady i instrukcje jak dbać o sprzęt.Wystarczy napisać do nas na maila: sales@adensys.eu lub na Facebooku i poprosić o udostępnienie instrukcji.

Dodatkowo informujemy, że posiadamy we sprzedaży turbiny stomatologiczne z jednorazowymi główkami. Do tej pory kupowane były głównie jako zapasowe, ale ich przeznaczeniem jest też praca z pacjentem, co do którego istnieją obawy, że jest chory aby nie narażać sprzętu.

Turbiny i główki są bardzo tanie a doskonale spełniają swoją funkcję. Może, będą pomocne w najbliższych dniach. 
Nie mamy na celu reklamy. Zależy nam na przekazaniu informacji, że takie turbiny u nas w ofercie są od dawna i być może akurat teraz będą pomocne. Ale o tym każdy z lekarzy zdecyduje sam.Możliwość zakupu online poprzez Allegro: https://tiny.pl/tbzxv