Od roku 2014 Adensys otworzyło swoje przedstawicielstwo w Warszawie. Od tego czasu udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów. Chcąc wyjść na przeciw potrzebom rynku w Polsce uzupełniliśmy naszą ofertę o rozmaite modele rotorów oraz o usługę serwisową. Rozumiemy rynek rotorów w Polsce i najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów. Staramy się zawsze mieć pełny asortyment, nasi klienci nigdy nie muszą czekać na rotory, które wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Posiadamy pełny asortyment rotorów do najpopularniejszych modeli, które jakościa przewyższają oryginalne lecz dzięki swojej cenie oraz naszemu podejsciu do klienta są znacznie bardziej atrakcyjne. Nasze biuro w Warszawie ponad wszystko stawia zadowolenie naszych klientów, skontaktuj się z nami  a sam zobaczysz.

Historia Adensys

Założona w roku 2012, mieszcząca się w małym alpejskim miasteczku Treisen w Liechtensteinie, Adensys zaczęła od zera jako firma tworząca swoje produkty od początku, zajmująca się nie tylko projektowaniem ale również produkcją. Firma została założona przez Fritsa Diepena i Helmuta Grubera, obaj są wysoce wykwalifikowanymi inżynierami oraz menadżerami z wieloletnim doświadczeniem w średnich i dużych firmach. Posiadamy też drugie biuro sprzedażowe znajdujące się w południowych Niemczech, w mieście Buxheim. Usytuowanie firmy pomiędzy Austrią, Szwajcarią, Niemcami oraz Włochami daje nam możliwość wykorzystywania istniejącego w regionie mikro przemysłu i technologi stomatologicznej.

 

Nasza Pasja

Fascynuje nas wszystko co związane ze stomatologią. Posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie w branży dentystycznej i wiemy, że nasze know-how pomoże Ci lepiej zrozumieć Twoje produkty i Twoich klientów. Chcemy pracować zarówno z naszymi klientami jak i dostawcami, jak i z Tobą żeby pomóc Ci rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo. Wierzymy, że nam się uda tylko jeśli Tobie się uda.